Milí příznivci Komunitního centra Bétel,

v době, kdy pandemie covid-19 trvá již rok a současná opatření jsou ještě přísnější než kdy dříve, se vám možná stává, že je pro vás těžké najít zajímavý cíl vašich vycházek. Rovněž motivace dětí k procházkám často klesá. Máme pro vás nápad - co využít nařízení vlády k rodinné hře a zjistit, kudy vlastně vedou hranice naší milé Chrastavy?

Milé maminky, tatínkové i děti,
doba nepřeje velkým, ale ani malým setkáním. My si však náladu nenecháme zkazit a rozhodně si čas s dětmi můžeme zpestřit. Co třeba si vyrobit nějaké masky a uspořádat rodinný maškarní rej? Děti budou nadšené a dospělí si vyčistí hlavu od starostí všedního dne. Pojďme společně do toho.
Můžete se např. nechat inspirovat oblíbenou pohádkou, přírodou i běžným životem. Dovoleno je i cestování časem do minulosti i do budoucnosti :-) Fantazii se meze nekladou.
Nezapomeňte se rozdělit o tuto legraci i s ostatními a posílejte fotky i videa. Ze snímků vytvoříme opět nástěnku, která bude v okně na terase Bételu.

Vážení rodiče a příznivci Bételu,

vzhledem ke stávajícím opatřením kolem covidu-19 Vás stále nemůžeme pozvat do nově opraveného domu, proto jsme pro Vás připravili alespoň možnost se poohlédnout za uplynulým rokem. I přes mnohá nepohodlí a měnící se pravidla se podařilo uskutečnit několik akcí, některé aktivity probíhaly dlouhodobě ve formě rodinných her.

20 12 tablo

Fotky z akce

Naše zkušenosti s on-line přenosy jsou velmi malé. Omlouváme se všem, kterým odkaz nefungoval. Zájemci si mohou pustit záznam (https://youtu.be/TN9-YHZvIoY)

Pátek 18. září 2020 vstoupil do historie Komunitního centra Bétel jako velmi významný den. Po čtrnáctiměsíční rekonstrukci a přístavbě celého domu jsme mohli opět přivítat širokou veřejnost v nových prostorách centra. Máme radost, že spolu se všemi „domácími“ se mohlo potěšit z krásně zrekonstruovaného domu i řada Chrastaváků všech generací. Slavnostní přestřižení pásky provedl pan Martin Půta, hejtman Libereckého kraje, pan Petr Krásný, biskup Jednoty bratrské, pan Šimon Dvořák, člen rady Jednoty bratrské a bývalý správce sboru Jednoty bratrské v Chrastavě. Celou slavnost moderoval a hosty prováděl nový správce sboru Jednoty bratrské v Chrastavě, pan David Just.