SECOND HAND U BÉTELU

"Darujete, nakoupíte, pomůžete"

Zahájen internetový prodej!!!

Jaro je v plném proudu a i přes zákaz vycházení někteří z Vás potřebují nové kusy do šatníku nebo boty pro děti. Spouštíme proto internetový prodej s vyzvednutím ve výdejním místě v Chrastavě, Soudní 379 (Second hand u Bételu).

3 kroky k nákupu:

 1. Přejděte na odkaz, vyberte si zboží a po rozkliknutí fotky zboží ( na mobilu je třeba kliknout na icko) si opište kód (na mobilu  např. B1)
  vstup 2
  Pokud máte další dotazy ke zboží, volejte nebo mailujte.
 2. Pošlete objednávku s kódy zboží e-mailem na secondhand@jbchrastava.cz nebo v pondělí až pátek od 8.00 do 16:00 telefonicky na 774 596 275 nebo 723 073 048. Objednávka Vám bude e-mailem potvrzena a, pokud nebude domluveno jinak, zboží Vám bude 24 hodin rezervováno.
 3. Zboží vyzvedněte a zaplaťte ve výdejním místě. Ke zboží Vám bude účtováno 5,- Kč balné.

Pokud byste potřebovali jiné zboží (není ve fotogalerii), pošlete nám nebo zavolejte své požadavky. Zboží Vám rádi vybereme a nafotíme.

Omlouváme se za složitou obsluhu a nedostatky provázející rozjezd prodeje. Děkujeme přesto za Vaši podporu Komunitního centra Bétel i prostřednictvím toho, že si u nás něco koupíte. 

Myslíme na Vás, i když Vás nevidíme, a těšíme se, že Vás zase brzy uvidíme.

Váš tým Second handu u Bételu

 

Obchodní podmínky:

Internetový prodej Second handu u Bételu

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti zákazníků Second handu u Bételu prostřednictvím internetu po dobu trvání nouzového stavu na území ČR.

 1. Prostřednictvím internetového prodeje Second handu u Bételu je možné zakoupit použitý dámský, pánský a dětský textil, bytový textil, boty, domácí potřeby, hračky a další zboží v nabídce (dále jen „zboží“).
 2. Fotografie veškerého zboží určeného k internetovému prodeji je společně s cenou a údaji o velikosti a stavu opotřebení umístěna v internetové fotogalerii na adrese https://www.zonerama.com/jbchrastava/849523.
 3. Zákazník si zboží na daném odkazu vybere a pošle objednávku zboží na e-mailovou adresu: secondhand@jbchrastava.cz. Součástí objednávky musí být kód zboží uvedený pod fotografií.
 4. Zákazníkovi bude potvrzeno přijetí objednávky na e-mail, z něhož byla objednávka odeslána.
 5. Objednané zboží je pro zákazníka rezervováno 24 hodin od odeslání potvrzení e-mailu. Při objednávce zboží v pátek trvá rezervace až do pondělí.
 6. Zboží je možné vyzvednout pouze osobně ve výdejním místě v provozovně Second handu u Bételu na adrese Soudní 379, Chrastava. K ceně zboží bude účtováno balné 5,- Kč. Zboží nebude zasíláno přepravní službou. Zákazník se na požádání personálu prokáže kódem rezervovaného zboží a jménem.
 7. Otevírací doba výdejního místa a možnost vyzvednutí zboží je pondělí až pátek 10.00 – 16.00 hod.
 8. Výdejní místo slouží pouze k vyzvednutí zboží. Zboží zde nesmí být vybalováno, zkoušeno ani vyměňováno. Zboží zde bude zákazníkem nejdříve zaplaceno, a to hotově nebo kartou, a poté mu bude teprve vydáno.
 9. Po odnesení z výdejny si zákazník zboží zkontroluje. Zboží je možné vrátit do 3 dnů od převzetí, a to z důvodu nevhodné velikosti nebo vady výrobku neuvedené ve fotogalerii. Cena zboží bude poté zákazníkovi vrácena zpět. V případě platby v hotovosti budou peníze vráceny hotově při předání, v případě platby kartou budou peníze vráceny na účet zákazníka, z něhož byly strženy, nejdéle do tří pracovních dnů.    
 10. Zákazník může získat bližší informace o zboží prostřednictvím e-mailu secondhand@jbchrastava.cz nebo telefonicky od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 h. na číslech 774 596 275 a 723 073 048.
 11. Obsluha výdejního místa i zákazník jsou povinni dodržovat ochranná opatření nařízená Vládou ČR po celou dobu trvání nouzového stavu, zejména nosit ochranné prostředky dýchacích cest.

 

 

 

DD1 5955

Darujete

Můžete nám darovat použité, ale stále ještě prodejné

- oblečení
- obuv
- kabelky, batohy
- bižuterii
- sportovní potřeby
- nádobí, keramiku, porcelán a sklo
- knihy pro děti i dospělé
- hry a hračky
- obrazy a starožitnosti
- dárkové předměty
- kočárky a potřeby pro miminka

Prosíme, aby věci, které nám darujete, byly čisté, vyprané a funkční. Vaše dary od Vás převezmeme kdykoliv během provozní doby second handu.

Nakoupíte
V příjemném prostředí a velmi výhodně si u nás můžete nakoupit kvalitní a moderní dětské, dámské a pánské oblečení, obuv, bytový textil, hračky, šperky, kojenecké potřeby, nádobí, bytové doplňky a mnohé další. Zboží denně doplňujeme a obměňujeme. Pro děti je připraven dětský koutek a vedle second handu se nachází dětské hřiště.

Pomůžete
Second hand u Bételu je dobročinným obchodem. Veškerý zisk je určen na podporu neziskových aktivit Komunitního centra Bétel. Neprodané nebo neprodejné oblečení předáváme dále do Naděje, Liberec a do firmy Dimatex CS s.r.o. Nic z Vašich darů tedy nepřijde nazmar!

Otevírací doba:


Adresa:
Soudní 379, 463 31 Chrastava
Kontakt: Noemi Martinová, 723 073 048

DD1 5908

DD1 5916

DD1 5930